Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Libor Bouček je tatínkem: Chlapeček dostal do vínku krásné jméno a dojemné přivítání

Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
RADOSTNÁ ZPRÁVA
Moderátor Libor Bouček a jeho manželka Gabriela přivítali na svět rozkošného syna. Radostnou zprávu oznámil moderátor na svém Instagramu, kde se podělil o dojmy a kde svěřil, že se chlapeček narodil 16. února. Z Boučkových je tak už krásná rodinka.

Moderátor Libor Bouček se stal poprvé otcem. Jeho manželka, bývalá miss Gabriela Boučková, porodila roztomilého chlapečka, který na svět přišel 16. února. Bouček se na svém profilu na Instagramu pochlubil nejen s novinkou, ale i s pocity, které ho po narození syna pohltily.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Libor Bouček (@liborboucek)

Oznámení na Instagramu

„Měsíce objevů. V těch mých posledních nepřestávám být překvapována, čeho je vlastně ženské tělo schopné. Od fáze otazníků a zpochybňování toho, že uvnitř vzniká nový život, až po chvíle intenzivních kopanců do žeber, natahování se, škytavky a dalších důkazů toho, že touha žít mezi námi může nabrat nebývalou sílu,“ popsala Boučková na Instagramu své pocity, když pár oznamoval, že čeká jejich první dítě. O novinu se podělili teprve na konci ledna, kdy oba ve stejnou chvíli dali na Instagram zamilované fotografie, na kterých je Gabriela vidět v požehnaném stavu. „Nemyslím, že existují slova, která by zcela popsala poslední měsíce nás dvou. Nemyslím, že jakákoli externí reakce dokáže změnit intenzitu našeho štěstí. Jen vím, že tenhle rok je báječný,“ vyznal se Bouček. "Vyhlížím okamžik, kdy Jí asi umačkám ruku, utopím se ve vlastním chaosu, pronesu desítky nemístných vět a utopím se vlastní malicherností. Zatím co Ona promění naši úsečku nejpevnější v překrásný trojúhelník,“ pokračoval v zamilovaném příspěvku.

S třetí manželkou to vyšlo

Bouček měl loňský rok plný velkých změn, kdy po 15 letech opustil Evropu dvě a momentálně je tváří CNN Prima News. Gabriela Boučková je bývalá Miss, s Boučkem se vzali v roce 2019. Moderátor byl už předtím dvakrát ženatý, nejprve s moderátorkou Mariannou Ďurianovou a poté s tenistkou Janou Hlaváčkovou. Teprve nyní se ale dočkal svého prvního potomka. Za redakci extra.cz oběma manželům srdečně gratulujeme.

Související články

Další články