Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Moderátor Kraus to schytal od svých fanoušků kvůli fotkám mrtvých zvířat! Pak zazmatkoval na Facebooku!

Tomáš Kraus s Michaelou Fialovou a mrtvým srncem.
+ Další fotografie
Moderátor VIP zpráv Tomáš Kraus vyrazil na lov srnce. Doprovod mu dělala lovkyně Michaela Fialová a další zkušený myslivec. Kraus fotky z lovu naházel na svůj Facebook. A strhla se mela. Kraus totiž kvůli lovu ztratil mnoho fanoušků.

Tomáš Kraus to jistě myslel dobře. Vyrazil na lov s Michaelou Fialovou a pak si dal na Facebook fotky, že tahle reportáž bude tedy síla.

Ale fanoušci jsou v šoku. Krausovi okamžitě začali vzkazovat, že s ním už nadobro skončili, že je vrah zvířat a že u nich hluboce klesl.

Tomáš Kraus udělal to nejhorší, co mohl. Místo toho, aby svým fanouškům vysvětlil, že lov zvířat má v Česku velkou tradici, tak vyměkl a fotky z Facebooku smazal.

Takže Kraus nyní vypadá nejen jako lovec, ale taky jako pokrytec a srab. Tak doufáme, že alespoň ta reportáž bude mít nějakou úroveň, když už Kraus kvůli ní přišel o tolik fanoušků.

Mohlo by vás zajímat

Další články