Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Moderátor Jay Leno měl děsivou nehodu. Levou část obličeje mu sežehl oheň

Leno byl popálen když vzplál jeden z jeho vozů.
Zdroj: Profimedia
nehoda

Americký moderátor Jay Leno skončil podle serveru TMZ v popáleninovém centru poté, co utrpěl vážné zranění v obličeji. Jedno z jeho aut mělo znenadání vzplanout a popálit mu levou část obličeje. Plameny však naštěstí nezasáhly jeho oko ani ucho.

Známý americký moderátor Jay Leno měl vážnou nehodu. Jak uvedl server TMZ, Lena zranil požár jednoho z jeho vozů v garáži v Los Angeles. Vozidlo mělo začít náhle hořet a plameny Lenovi sežehly polovinu tváře. Naštěstí však oheň minul jeho oko i ucho.

Zrušil svá vystoupení na další týden

Moderátor byl převezen na popáleninové oddělení v Grossman Burn Center, kde zůstává. Jeho stav není známý, ale je natolik vážný, že v nemocnici musel zůstat. Jay rovněž zrušil všechna svá vystoupení na celý příští týden.

Měl se přitom v neděli objevit na konferenci The Financial Brand, ale organizátoři uvedli, že došlo k „velmi vážné zdravotní situaci“, která mu zabránila se setkání zúčastnit.

Leno proslul zejména pořadem televize NBC The Tonight Show with Jay Leno, který převzal roku 1992 po Johnny Carsonovi. Jednu z kultovních amerických talkshow moderoval až do roku 2014, než ho vystřídal mladší komik Jimmy Falon. Následně moderoval motoristický pořad Jay Leno's Garage, kde představuje různé automobilové sběratelské kousky.

Související články

Další články