Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Moderátor Jan Musil (51) má za sebou další zákrok: Jen pár hodin po operaci si dává do těla!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 23 fotografií
ošklivý úraz
Oblíbený moderátor Honza Musil (51) před vánočními svátky utrpěl zlomeninu páteře. Nešťastnou náhodou uklouzl na žebříku a kvůli ošklivému úrazu strávil Vánoce i Nový rok na nemocničním lůžku. Nyní má za sebou už druhou operaci a za účelem brzkého zotavení si i na posteli dává do těla. Procvičuje totiž své končetiny a pracuje na tom, aby se již brzy mohl postavit na vlastní nohy.

Tři dny před Vánocemi se oblíbenému moderátorovi Honzovi Musilovi (51) stala velmi ošklivá nehoda. Spadl ze žebříku, zlomil si páteř, devět žeber a propíchl plíci. Okamžitě byl převezen do nemocnice, kde podstoupil vážnou operaci. Nyní už má za sebou druhý zákrok a snaží se, aby se jeho stav co nejdříve zlepšil.

O druhém zákroku informoval oblíbený moderátor své fanoušky na Instagramu. „Po druhé operaci je mi dnes už konečně líp. Nesnáším narkózy, je mi po nich blbě a nemám chuť k jídlu,“ sdělil Musil. Jen pár hodin po operaci začal pracovat na tom, aby jeho nohy začaly opět fungovat tak, jako před úrazem. „Teď už mám v pelechu motoped, což je kolo, které šlape za vás, ale můžete to zkusit i vy sami,“ dodal.

Zároveň svým fanouškům poděkoval za vzkazy a přislíbil jim novou fotku s manželem. Ta se o chvíli později na jeho Instagramu objevila i s dojemným vzkazem. „Slíbil jsem vám naše selfíčko. No, fešák teď fakt nejsem, ale co, hlavní je být zamilovaný a milovaný, a to já jsem,“ rozplýval se nad láskou, kterou ho jeho milovaný Jakub v těchto těžkých chvílích zahrnuje.

Nezbývá, než Honzovi držet palce, aby se co nejdříve zotavil a mohl se v plné síle vrátit do jím moderovaných pořadů, které si jeho fanoušci bez něj neumí představit.

Související články

Další články