Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Moderátor Honza Musil je jak reklama na štěstí. Kdo je jeho mladý princ?

Takhle šťastný Honza dlouho nebyl.
Zdroj: Facebook.com
V lásce měl spíš smůlu. Ze začátku to bylo hlavně kvůli tomu, že v sobě dusil pravdu, že je homosexuál, ale i když s tím vyšel ven, tak se na něj lepily takové divné existence. Ale teď to vypadá, že se konečně na Honzu Musila usmálo štěstí a našel lásku svého života.

Copak je to ale za fešáka? Honza Musil přestal skrývat svého přítele a teď zásobuje sociální sítě jednou zamilovanější fotkou než druhou. Jeho mladý partner Jakub pochází z Košic, ale kvůli Honzovi se přestěhoval do Prahy a moderátor si svého kolouška nemůže vynachválit.

„Nebudu mluvit o tom, že je fešák. To každý vidí. Je pracovitý a to, co dělá, dělá velice dobře. Rádi spolu trávíme každou volnou chvilku. Cestujeme a vlastně všude fotíme a točíme,“ prozradil láskyplně pro web idnes.cz Honza.

Už jen z těch fotografií můžete vidět, že jen září štěstím jako nikdy, ale nic nechce zakřiknout, tak se hezounovi věnuje jen v soukromí a moc o něm nemluví. Bojí se, aby se zas nespálil. Ale vypadá to, že je vše na dobré cestě a mladíček moderátorovi vhání mladistvou krev do žil a on jakoby omládl i v tom nevzhledném plnovousu. Posuďte sami.

Související články

Další články