Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Moderátor Evropy 2 Jindra Ekl jako člen legendární americké kapely

Moderátor Evropy 2 Jindra Ekl jako člen legendární americké kapely
Zdroj: youtube.com
V pátek 5. února poprvé zavítala do Prahy americká senzace, kapela Twenty One Pilots. Kromě plánovaného koncertu v pražském Lucerna Music Baru zavítal zpěvák skupiny Tyler Joseph také do studia Evropy 2. V rámci exkluzivního rozhovoru v Odpolední show Evropy 2 si zpěvák vyzkoušel akustickou verzi megahitu Stressed Out, tentokrát ho ale doprovodil právě moderátor Evropy 2 Jindra Ekl. To vše mohli fanoušci sledovat živě přes aplikaci Mentions na Facebooku rádia.

Zpěvák, který má v sobě dokonce i české kořeny, v rozhovoru překvapil přiznáním, že při svých začátcích kapela neváhala zpívat také v ložnici cizích lidí. Na závěr rozhovoru ještě moderátorům Jindrovi Eklovi a Tomáši Zástěrovi navrhl, že se na Evropu 2 vrátí. „Mohl bych se pak vrátit, je tu sranda. Mohli bychom společně udělat rádiovou show,“ řekl Tyler na konci rozhovoru.

"I když je Tyler člen jedné z aktuálně nejúspěšnějších kapel v žebříčku, tak se mi na něm nesmírně líbila jeho obecná pokora a bezprostřednost. Tenhle můj dojem naprosto potvrdilo i naše spontánní unplugged hraní jeho singlu Stressed Out. Původně si Tyler přinesl svoje ukulele, ale když jsem mu řekl, že se do unplugged zapojuji hudebně i já a že umím na několik nástrojů, tak okamžitě přišel s nápadem, že on bude jen zpívat a já ho doprovodím na kytaru. Že to bude skvělé, že prý ten song nikdy takhle s nikým jiným než se svou kapelou nehrál. Tak jsem rád, že jsem ho v jistém slova smyslu mohl připravit o jeho hudební panictví. A co víc, radost z toho měl ve finále i on," dodává se smíchem Jindra Ekl k natáčení Evropa 2 Unplugged.

Evropa 2 je už pro svá Unplugged videa známá. Tentokrát ale divákům přinesla nově nejen přímý přenos přes Facebook, ale také exkluzivní nahrávku na kameru 360, která díky myši nebo pohybu telefonem nabízí panoramatické záběry, takže si pak mohou fanoušci zpěváka prohlédnout pěkně ze všech stran.

{{video:https://www.youtube.com/watch?v=ueVze1OwbCg}}

Související články

Další články