Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Moderátor Autosalonu bude chybět: Tohle Martinu Smolíkovi (†46) vzkazují diváci

Zdroj: Facebook
Moderátor Autosalonu Martin Smolík zemřel náhle a nečekaně v pouhých 46 letech. Diváci, přátelé a fanoušci pořadu se s jeho odchodem nedokáží smířit. Facebookové stránky plní dojemnými vzkazy.

Co za náhlým odchodem populárního moderátora Prima FTV Martina Smolíka stálo, není zatím oficiálně známo, jeho přátelé však hovoří o infarktu.

Smutnou zprávu zveřejnili o víkendu fanoušci a přátelé na facebookovém profilu pořadu: „Vážení přátelé, s bolestí v srdci musíme všem oznámit, že nás včera opustil výborný kamarád, kolega a skvělý člověk Martin Smolík. Martine, budeš nám chybět…“

Pod tímto sdělením se nakupily už stovky komentářů šokovaných diváků a fanoušků pořadu. „Nechť je mu země lehká… Je to velká ztráta pro Autosalon, ale hlavně pro jeho blízké a přátele. Přeji celému týmu, ať máte i přes tuto smutnou událost pokud možno hezké svátky a po Novém roce, o to silnější, na shledanou!“ píše Petr K.

„To fakt nechápu. Včera jsem ho ještě viděl v Autosalonu, i když to je samozřejmě předtočené. Prostě šok, hlavně když odejde, pro mě tedy zcela neočekávaně, takový mladý člověk. Upřímnou soustrast jeho rodině a čest jeho památce,“ přidává se Tomáš H.

„Moc smutná zpráva, velice mě to mrzí, upřímnou soustrast rodině, kolegům a všem pozůstalým, byl to super moderátor, velká škoda, že odešel,“ doplnila Lenka K. Všechny ostatní komentáře se nesou ve stejném duchu. Smrt moderátora přišla jako blesk z čistého nebe…

Související články

Další články