Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Modelky Vignerová a Kovandová radí, jak mít krásná stehýnka! Tenhle recept musíte hned vyzkoušet

Kdo by těmto dvěma kráskám odolal?
Zdroj: Obag.cz
+ Další 2 fotografie
Kamarádky Aneta Vignerová a Lucie Kovandová se vídají nejčastěji na přehlídkovém mole. Tentokrát jsme je potkali na pražském Žofíně. Ta jejich vysportovaná stehýnka nešla přehlédnout. Jaký mají zaručený recept na štíhlost?

Holky obě sice tvrdí, že do posilovny moc často nezavítají, ale zato se pohybu nevyhýbají. Zvlášť když je hezké počasí. Teď se třeba nechaly zlákat prosluněnou Vltavou a vydaly se na šlapadla. Díky takovému pohybu mají prý dokonalé „kejtičky“.

Měly trochu nemotorný nástup, přeci jen se to trochu houpe, ve Vltavě se ale naštěstí nevykoupaly. Na vodě bylo příjemněji než na souši. Lehce tam pofukovalo, takže ačkoli bylo něco málo po poledni, byla to příjemná jízda.

„Docela z toho bolí nohy,“ směje se půvabná modelka Lucie Kovandová. Se svým přítelem, se kterým letos oslaví šesté výročí, a s kamarády odjíždí do Chorvatska užívat léto. „Pronajali jsme si tam apartmán, odjíždíme koncem týdne na čtrnáct dní, už se vidím u moře,“ dodává Lucie.

Aneta Vignerová si také užívá léta. Po třech letech je opět single. S fotbalistou Michalem Zemanem se před dvěma měsíci rozešli, již jednou měli ve vztahu pauzu, tentokrát se ale už jejich cesty po partnerské stránce rozešly nadobro. Odstěhovali se od sebe a každý si pronajal svůj byt. Aneta má spoustu ctitelů, je už nějaký pan Božský?

„Pořád mi někdo píše, ale já jsem ráda, že jsem teď sama, užívám si léta a kamarádek. Jsem ráda, že jsem se stihla vidět s Luckou, než odjede na dovolenou,“ prozradila Aneta Vignerová. „Do vztahu se nehrnu. Až to přijde, tak to přijde. Teď se chci bavit a čeká mě taky nabitý pracovní podzim,“ dodává sexy brunetka.

Související články

Další články