Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Modelky a třídění odpadu? Jak dopadla v zábavném kvízu Renata Langmannová?

Modelky a třídění odpadu? Jak dopadla v zábavném kvízu Renata Langmannová?
Zdroj: Pražské služby
Kvíz celebrit
Pražské služby se rozhodly vyzpovídat české celebrity ohledně jejich znalostí třídění odpadků. Herci, zpěváci, modelky i kuchaři dostávali záludné otázky, se kterými si více či méně dobře poradili. Jak na tom je modelka a bývalá Česká Miss Renata Langmannová? Ví kam patří plechovka, krabice od pizzy nebo plato od vajec?

Třídicího kvízu se zatím zúčastnil herec a zároveň i bojovník smíše­ných bojových umění Jakub Štáfek, herec Jiří Mádl, zpěvák a frontman skupiny Sabrage Julian Záhorovský a Oliver Pape z oblíbené kuchařské show MasterChef. Dnes však uvidíte krásnou a sympatickou modelku Renatu Langmannovou.

Mistři v třídění odpadu

O Češích se často říká, že patří v evropské špičce ve třídění odpadu, proto přišly Pražské služby s nápadem vyzkoušet znalosti našich celebrit. Buďte si jisti, že i ony nevěděly v některých případech, do jakého kontejneru co patří. Jednalo se třeba o špinavou krabici od pizzy, polystyren, karton od vajíček, krabičku od jídla nebo roličku z toaletního papíru. Jak si s těmito chytáky Julián a další poradili?

Nenechte si ujít ani ostatní videa, která naleznete v průběhu července na této facebookové stránce či Youtube kanálu.

Související články

Další články