Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Modelka zazářila na Lvech róbou hodnou Hollywoodu: Jako růžový opeřenec zastínila všechny hvězdy!

+ Dalších 6 fotografií
český lev
Galavečer, na kterém se budou předávat filmové ceny Český lev započal. Do pražského Rudolfina dorazily hvězdy první kategorie a jejich příchod na červený koberec byl opravdu velkolepý. Kdo ale opravdu zazářil je modelka a módní návrhářka Vanda Janda, která přišla v doprovodu s režisérem a scénáristou Slávkem Horákem a vynesla róbu hodnou Hollywoodu.

Již zanedlouho budou předány filmové sošky Český lev. V kategorii hlavní ženská role jsou nominovány Ivana Chýlková, Simona Zmrzlá, Jenovéfa Boková, Kateřina Winterová a Zuzana Bydžovská, ve vedlejší pak Eliška Křenková, Tatiana Vilhelmová (40), Jana Synková, Kristýna Boková a Lenka Vlasáková.

Co se týče mužů, tak jsou nominování za hlavní roli Karel Dobrý, Martin Huba, Tomáš Mrvík, Viktor Zavadil a Jiří Macháček. Za vedlejší roli jsou pak nominovaní Jan Vondráček, Jiří Lábus, Jan Kolařík, Jan František Uher a Jan Hartl.

V kategorii nejlepší film jsou nominovány snímky Toman, Všechno bude, Jan Palach, Tlumočník nebo Zlatý podraz. Na červeném koberci se objevil Jiří Bartoška se ženou, který opět platil za jednoho z největších elegánů.

Na poslední chvíli dorazili v dobré náladě herečka Tatiana Vilhelmová a její partner zpěvák Vojta Dyk. Dvojice byla opět vystajlovaná na jedničku a oběma to neskutečně seklo. Největší rozruch ale vzbudila svojí róbou modelka a módní návrhářka Vanda Janda, která přišla v doprovodu režiséra a scénáristy Slávky Horáka.

Vanda Janda oblékla fialový model ze své vlastní dílny, který byl doslova nepřehlédnutelný. Modelka osvěžila galavečer Českého lva honosnými šaty, které by si nestyděly vzít na sebe ani hvězdy Hollywoodu.

Konečně někdo, kdo za to umí vzít. Tleskáme.

Mohlo by vás zajímat

Další články