Daniella Chavez, která pochází z Chile, tvrdí, že svému partnerovi nadělila k narozeninám švédskou trojku.

„Blížily se jeho narozeniny a já jsem už druhý den lítala po nákupních centrech, abych našla dokonalý dárek. Ale furt jsem na nic nemohla narazit,“ naladila své fanoušky Chavez.

Pak najednou dostala nápad, že jejímu frajerovi by se určitě líbil divoký sex s dvěma pěknými holkami. O pomoc požádala svou kámošku.

„Poprosila jsem kámošku, aby přišla k nám domů. Dali jsme si dobré jídlo a pak u stolu začalo být pořádné horko. Byl překvapený z toho, že večeříme ve třech. Ještě více byl překvapený, když jsme se začaly líbat a svlékat,“ tvrdí Daniella.

Pak už prý šlo o klasický sex ve třech, který začal luxusním orálkem a střídaly se všechny možné polohy, které v Chile znají.

Docela žhavý příběh, že? Proč si tedy v redakci myslíme, že to bylo jinak? Že k žádnému sexu ve trojce nedošlo? Že Danielle jen něco plácá novinářům, aby byla zajímavá a dostala se do médií?

Z akce neexistuje jediná fotka ani video. A o modelkách z Jižní Ameriky všichni vědí, že si dokáží vymyslet cokoliv. Například že si to rozdaly s Cristianem Ronaldem anebo že chtějí spasit svět skrze slovo boží.

Prostě slova chilské modelky bereme hodně s rezervou. Ale prsa má docela pěkná. Takže kdo dočetl až sem, zaslouží si už jít na fotogalerii.