Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Modelka z děcáku Veronika Kašáková: Od snoubence utekla, nyní oznámila těhotenství

Modelka z děcáku Veronika Kašáková: Od snoubence utekla, nyní oznámila těhotenství
Zdroj: Veronika Kašáková archiv
+ Dalších 6 fotografií
těhotenství
Účastnice Miss 2014 a zakladatelka Nadačního fondu pro děti z dětských domovů Veronika Kašáková (30) oznámila na svých sociálních sítích, že čeká prvního potomka. Veronika to měla v poslední době se vztahem jako na houpačce. Po zásnubách utekla svému partnerovi Milanovi na Havaj a někteří fanoušci začali spekulovat o tom, zda po čtyřech letech nedošlo k rozchodu. Vše zlé je ale zažehnáno a modelka z děcáku se svým přítelem čeká potomka.

Modelka, která vyrostla v dětském domově a následně se vydala cestou úspěšné modelky Veronika Kašáková na Instagramu oznámila radostnou zprávu o svém těhotenství. "Moje srdce pod srdcem, druhé po mém boku. Budu máma," napsala.

Veronika přes čtyři roky randí s Milanem Sovadinou a minulý rok v létě to vypadalo, že je rozchod na spadnutí. Proběhly zásnuby a vše nasvědčovalo tomu, že brzy bude velkolepá svatba. Skutečnost byla ale taková, že loni v létě vzala modelka kramle a odjela na Havaj zlepšovat se v angličtině.

Veřejnost a hlavně fanoušci začali spekulovat, zda se náhodou neblíží rozchod. Nakonec ale vše dobře dopadlo a Veronika se s partnerem Milanem mohou těšit na první přírůstek do rodiny. Gratulace od známých osobností se začaly okamžitě hrnout.

"Jízda lásky začíná!!! Gratuluji, krásko," napsala modelce Tamara Klusová "Úžasný, Verunkoooo, moc gratuluju," vzkázala nadšená Zorka Hejdová. Budoucím rodičům moc gratulujeme!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy