Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Modelka z Bohnic Zuzana Jandová promluvila o vítězství v Miss: Byla to nejrychlejší, nejšílenější škola života, jakou jsem dostala!

Je vážně sexy.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Tisíce holek by vraždily za kariéru, jakou soutěž Miss odstartovala sexy Zuzaně Jandové (29). Jenže za tím pozlátkem se skrývá svět, o který by nestály, kdyby o něm věděly. Teď o tom modelka promluvila a z její výpovědi až mrazí. Pak se nikdo nemůže divit, že nakonec skončila hospitalizována v Bohnicích.

V roce 2008 se Zuzce totálně změnil život. Přes noc se stala slavnou a mluvila o ní celá republika. Sice byla krásná a reprezentativní, ale to stejně nestačilo k tomu, aby se nesetkala i s negativními ohlasy. Kdyby to věděla, tak se do soutěže krásy nikdy nepřihlásila.

„Mně je to úplně jedno. Už to ve mně nevyvolává žádné emoce. Na rozdíl od roku 2008, kdy jsem vyhrála Miss a přišla z Karviné do Prahy. To byla nejrychlejší, nejšílenější škola života, jakou jsem dostala. Přes noc jsem se stala známou a nikdo mne nepřipravil na to, co se bude dít a jak bych se vůbec měla chovat k bulváru, který o mně psal neskutečné nesmysly,“ začala pro iDnes.cz své dojemné vyprávění nádherná modelka, která ale zas díky soutěži přišla k takovým kampaním, o kterých se jí ani nezdálo. Jenže vše si za peníze nekoupíte.

„Po nocích jsem brečela do polštáře a byla přesvědčena, že to neustojím. Dva roky, než mi skončila smlouva, jsem trpěla jako zvíře a pak jsem okamžitě odletěla do světa. Pět let jsem novinářům na nic neodpovídala. Chtěla jsem, aby se na mě jako na Miss zapomnělo. Nechci jí být do konce života,“ dodala odhodlaně Zuzana, která bere radši práci jen v zahraničí.

Nakonec všechno zašlo tak daleko, že na konci minulého roku musela být hospitalizována v psychiatrické léčebně v Bohnicích. Ale prý už je zase vše na správné cestě a ze svého kolapsu se poučila. Holkám však účast v soutěžích krásy prostě nedoporučuje.

Související články

Další články