Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Modelka XL Leona Šenková: Sex-appealem strčí do kapsy kdejakou Twiggy

Zdroj: Molet/Gabriela Karvina
+ Dalších 19 fotografií
BOUBELka
Hvězdička SuperStar "Leona Šenková (26), která má fakt famózní hlas, ale nejčastěji se o ní hovoří v souvislosti s její hřmotnější postavou, se rozhodla stát modelkou. Ale protože není tak úplně Twiggy, ukazuje se v hadřících pro korpulentnější ženy. Milovníci nezdravě vyhlížejících slečen si v galerii na své nepřijdou, ale ti, kteří mají rádi, když je za co vzít, se budou kochat!

„Nafotila jsem kolekci oblečení pro ostravskou firmu, která se zabývá módou pro baculky. Něco se dováží z Anglie, ale většina modelů se šije v Česku přesně na míru. Samozřejmě mě potěšili. Ráda bych rozvířila stojaté vody zavedených stereotypů v oblékání žen u nás. Třeba to někomu dodá sebevědomí a odvahu. I za upravenou baculkou se muži rádi otočí,“ říká Leona.

O ní mluví firma v takových superlativech, až jsme se museli ujistit, jestli si ji náhodou nespletli s nějakou topmodelkou od Diora.

„Leona je krásná žena a výborná zpěvačka s energií a nádhernými křivkami. Leona umí být přitažlivou dračicí i romantickou kráskou, proto jsme ze spolupráce nadšení,“ tvrdí společnost.

Musíme uznat, že to bývalé účastnici soutěže SuperStar dost sekne i přes kila navíc a určitě se najde spousta mužů i žen, kteří jí zatleskají.

Související články

Další články