Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Modelka vymyslela geniální způsob, jak se zbavit dotěrných ctitelů

Emily měla perfektní nápad. Sexuchtivci ji konečně přestali otravovat.
Zdroj: Instagram/Emily Sears
+ Další fotografie
Australská kráska Emily Sears měla po krku fotek nahých mužů a jejich přirození. Denně jí chodily tři takové snímky. Ona ale o ně zájem neměla a příval hanbatých fotek se rozhodla zarazit jednou provždy.

Tato internetová hvězda, žijící v Los Angeles a původem z Austrálie, díky své vizáži přitahuje množství sexuchtivých mužů. Aby také ne, je to sexy kost. Jenže ne každé takové slavné ženě se nahé fotky od cizích náruživců líbí.

Emily už toho měla plné zuby. Každý den jí někdo takový zkazil náladu. Všichni chtěli jenom sex a posílali svá přirození. Tato kočka ale ne! Fotkami byla natolik znechucená, že vymyslela chytrý způsob, jak se takových nadrženců zbavit.

Dlouho přemýšlela, jak jim to vrátit se vší parádou. Blokování nebo odpovídání na jejich lechtivé smsky by nebylo to pravé. A vtom to tuhle instagramovou senzaci napadlo a dala se do pátrání.

U všech těchto neuspokojených mužů vyhledala jejich partnerky.

Když se jí to podařilo, začala psát: „Je mi moc líto, že ti to říkám, ale tvůj partner posílá fotky svých genitálií modelkám na Instagramu. Píšu ti to proto, jelikož ženy by měly držet spolu. Chci, abys věděla, že spousta mužů tyhle věci dělá, takže nehledej vinu u sebe. Zasloužíš si lepší zacházení než tohle.“

Po tomhle už mají nejspíš všichni dotyční utrum. Možná se kvůli tomu dočkali i rozchodu. Modelka tak obtěžování z řad mužů nadobro zastavila. Její pomsta byla víc než sladká.

Co ale s takovými jedinci? Dostali to, co jim patří. Příště už si rozmyslí, komu posílat své nahé fotky.

Související články

Další články