Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Miss z děcáku Veronika Kašáková porodila: Kráska vytlačila přes čtyři kila obrovské lásky

Zdroj: Archiv Veronika Kašáková
+ Další fotografie
POROD
Česká modelka a finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková se na Instagramu podělila o radostnou zprávu, na svět přivedla krásného chlapečka. Prvorodička má s partnerem Milanem Sovadinou syna Matyáše. Děťátko je zdravé a váží přes čtyři kila.

Veronika Kašáková, která je členkou prestižního žebříčku Mimořádné ženy časopisu Forbes, porodila krásného chlapečka. „Konečně jsem tu mezi vámi, narodil jsem se 16.2 2021,“ začíná Kašáková jménem svého syna skvělou zprávu a rovnou doplňuje „Jmenuji se Matyáš a těšil jsem se na vás, dával jsem si malinko na čas, pekl jsem se do krásy, abych se mamince a tatínkovi líbil,“ zní popisek fotografie s tím, že maminka je statečná a tatínek se Matyášovi rovněž zamlouvá. „Maminka vytlačila 4,210kg a 53 cm obrovské lásky. Je statečná a táta se mi taky moc líbí. Tak já jdu chrnět, byla to fuška.“

Úspěšná modelka vyrůstala v dětském domově ve Vysoké Peci u Chomutova a je autorkou knihy Zpověď holky z děcáku z roku 2014. V roce 2016 pak založila Nadační fond Veroniky Kašákové. Ten podporuje děti v dětských domovech, aby mohly žít plnohodnotný život a po opuštění dětského domova zvládly přestup do běžného života. Kašáková je držitelkou celé řady cen, mezi které patří například ocenění v kategorii dobrý skutek v anketě Osobnost roku Ústeckého kraje nebo ocenění v kategorii sociální a zdravotní oblast včetně záchrany lidského života v anketě Ceny hejtmana roku Ústeckého kraje.

Související články

Další články