Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Modelka ve vaně plné krve! Kdo je tu prase? A jde tu fakt jen o krásu, nebo si slečna dává žádanku do ústavu?

Zdroj: TMZ
Maďarská hraběnka Alžběta Báthory se podle legendy koupala v krvi mladých panen. Od nepaměti je lidské krvi přisuzována magická moc. Právě se díváte na modelku, která nezabíjí nemluvňata ani panny, ale ke štěstí jí stačí prasečí krev.

Kalifornská modelka Chanel (19) se ze všeho nejvíce bojí stárnutí. Má panickou hrůzu z toho, že jednou přijde čas, kdy její pleť pokryjí vrásky Proto se koupe v prasečí krvi. Rudou lázeň předvedla pro televizi MTV.

Pokud vám to přijde nechutné, tak vězte, že Chanel je navíc vegetariánka, která zvířátkům nechce ubližovat. Kde tedy bere prasečí krev, když nechce zabíjet?

Prý si chodí na jatka, kde jí řezník vždycky schová kýbl rudé tekutiny. Modelka si asi myslí, že na jatkách se zvířátkům jen dělá neškodná transfúze

"Prostě se bojím stáří. Chci vypadat věčně mladě. Nechci mít vrásky a volně visící kůži," tvrdí Chanel, která do prasečí krve přidává česnek, šalvěj a olivový olej. Podle ní taková lázeň obsahuje vše, co si její jemná pokožka žádá

Fotka, jak leží v zakrvácené vaně, obletěla svět. Vypadá to, jako kdyby se na jejím těle vyřádila partička psychopatů se skalpelem. Jenže o vraždu tu nejde. Jde tu o krásu. A pak také o snahu upoutat pozornost a dostat se do médií.

Související články

Další články