Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Modelka Tereza Maxová se vrátila do Česka: Děti půjdou v otcových stopách

Zdroj: www.herminapress.cz
Doma nejlíp
Modelka Tereza Maxová (49) opustila Turecko a se svou rodinou se rozhodla přestěhovat do Prahy. Její děti tu budou navštěvovat stejnou školu, do které před lety chodil i jejich otec, realitní magnát, Burak Oymen (48).

Ještě Valentýna oslavila modelka Tereza Maxová s manželem Burakem Oymenem v Turecku. Nyní se pár po letech rozhodl přestěhovat do Česka. Tereza si v Čechách totiž žít přála vždycky. Ani Burakovi není Česká republika cizí, jako dítě tu strávil dva roky, kdy navštěvoval mezinárodní školu na Praze 6. Právě tu nyní navštěvují i jejich děti. S těmi modelka doma hovoří převážně anglicky, v češtině se prý ale výborně zlepšují a učí se nadmíru rychle. Tereza v minulosti pobývala také v Monaku.

Milovnice svíčkové a vanilkových rohlíčků mimo jiné fanynkám na svých sociálních sítích prozradila, jak pečuje o své vlasy. Modelingová ikona odrosty dobarvuje hennou a zbytek vlasů si nechává ošetřovat pomocí metody shatush. Jedná se o způsob přirozeného prosvětlování jednotlivých pramínků vlasů. Vlasy pak působí přirozeně, jako vyšisované od sluníčka. Mezi milovnice shatush techniky patří kromě Terezy také například americká zpěvačka Jennifer Lopez (51).

Související články

Další články