Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Modelka Tereza Maxová má nový objev! Co na pana Neznámého říkáte?

I vy byste Malého Pána měli vidět!
Malý Pán se čím dál více objevuje ve společnosti Terezy Maxové. Jak tito dva pomáhají dětem a co se skrývá za jejich spoluprací?

Činnost Terezy Maxové je více než chvályhodná. Její nadace pomáhá těm nejvíce bezmocným – dětem opuštěným či jakkoliv znevýhodněným. Krásná modelka ráda pomáhá, avšak bez finančního zázemí by se těžko dobročinné činy staly skutečností. Jedním z donátorů na charitativní účely se tak stal i Malý Pán.

Malý Pán není novým objevem či snad přítelem Terezy, ale hrdina loutkového velkofilmu, který můžete zhlédnout již dnes v kinech. Příběh na motivy úspěšné knihy Velká cesta Malého Pána je o hledání člověka, který se usilovně snaží zabezpečit svůj život věcmi potřebnými i věcmi jen tak pro radost. Malý Pán se vydává na cestu, na které překonává nástrahy lesa, nepřátel, vlastní nevědomosti, aby v závěru zjistil, že to, co nejvíce hledá, má ve skutečnosti přímo pod nosem.

Právě koruna z každé zakoupené vstupenky loutkového velkofilmu Malý Pán putuje Nadaci Terezy Maxové a následně k dětem, které potřebují pomoci. Pomozte i vy a zároveň udělejte vašim dětem radost. Mezinárodní den dětí se blíží! Vyměňte sladkosti a trapné barbíny za kulturní zážitek a charitativní pomoc.

Redakce eXtra podpořila projekt a vy tak s námi můžete vyhrát Malého Pána domů v podobě trička, knihy Velká cesta Malého Pána Lenky Uhlířové a Jiřího Stacha, ale i plakátu s podpisy herců, mezi které patří Pavel Liška, Tatiana Vilhelmová, Bára Poláková, Vanda Hybnerová či Miroslav Krobot!

Zodpovězte správně otázku: Kam se Malý Pán vypravil pro radu? Nápovědu naleznete v traileru. Odpověď zašlete na e-mail: soutez@extra.cz spolu se svými údaji a kontaktní adresou.

Mohlo by vás zajímat

Další články