Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Modelka šla po porodu do sebe a na Facebooku dostala právem co proto od tlustoprdek!

Zdroj: profimedia.cz

Modelka a herečka Abby Pell si usmyslela, že bude žít zdravě (nechutnost), protože zdravě žije i její fitkonazdárek a přítel.

A tak jen pár týdnů po porodu začala brutálně cvičit a vysportovala si nádhernou postavu, no prostě udělala to, co by chtěla každá a každý, ale radši žereme, protože po tom máte sice svaly a tak, ale stejně umřete třeba na rakovinu, cheche. A zasouloží si hlavně ten, kdo má peníze, a ne křidýlka a pekáč buchet.

Nechutná Abby také dostala okamžitě kartáč na Facebooku a Instagramu, kam si britská nechuťačka dovolila napsat názory, jako že je správné chodit šestkrát týdně do fitka nebo že není nic špatného na tom, chtít se cítit ve formě, i když máte dítě.

A protože si myslí, že její cesta může někomu pomoci (což může, ale ovar je ovar, že ano?), tak si dokonce dovolila motivační kecy typu: "Je úplně fuk, že máte nadváhu a moc práce, pokud se rozhodnete se sebou něco udělat, vždycky je cesta."

No prostě zcestné názory hladovějících a nefetujících, které u nás šíří třeba Hana Mašlíková a další nešťastníci, kteří zhebnou, stejně jako my a ještě si předtím nedají řízek.

Související články

Další články