Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

MODELKA SI PROŠLA PEKLEM: Bývalý přítel jí polil obličej kyselinou! Neuvěříte, jak dnes tahle bojovnice vypadá!

Tahle proměna je opravdu neuvěřitelná!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Jak se vyrovnala s nečekaným útokem kyselinou bývalá modelka Katie Piper? Dnes úspěšná moderátorka a organizátorka charitativních akcí je šťastně vdaná a má malou dcerku, ušla však dlouhou cestu a podstoupila desítky operací.

Tohle jeden z mála příběhů se šťastným koncem. Modelka Katie Piper si prošla opravdovým peklem. V roce 2008 se seznámila na sociální síti Facebook s mužem jménem Danny Lynch. Zanedlouho s ním začala chodit.

Jejich vztah vypadal ze začátku jako z pohádky. Pár byl šťastný a užíval si lásky naplno. To se ovšem zanedlouho změnilo. Modelka v tu chvíli ještě nevěděla, jakým očistcem si bude muset projít.

Po nějaké době se v jejich vztahu začaly objevovat problémy. Vše vyvrcholilo, když Katie řekla svému příteli, že se ho bojí, a proto se raději rozejdou. V tu chvíli netušila, co příšerného ji čeká. Jednoho dne šla jen tak po ulici a telefonovala se svým přítelem a řešila opět další problémy.

V tom se k ní přiblížil mladík jménem Stefan Sylvestre a do obličeje jí chrstl kyselinu. Později vyšlo najevo, že její přítel a útočník se dobře znají a útok byl plánovaný. Oba dva u soudu vyfasovali doživotní tresty.

Jenomže krásné dívce se z minuty na minutu zhroutil úplně celý svět. Byla vůbec ráda, že útok přežila, ale to nevěděla, jak dlouhá cesta ji ještě čeká. Prodělala víc než čtyřicet plastických operací. Bohužel, útok byl natolik rozsáhlý, že nevidí na pravé oko. Ale žije.

Okamžitě, když se dala alespoň trochu dohromady, vyšla se svým příběhem na veřejnost. Založila nadaci a pomáhá popáleným lidem a ženám, které prošly podobným peklem jako ona.

V roce 2015 se vdala za svou novou lásku a porodila nádhernou dceru. Dnes je z ní úspěšná moderátorka a organizátorka charitativních akcí. Nikdy svůj boj nevzdala a snaží se inspirovat i ostatní ženy. Podívejte se, jak dnes Katie Piper skvěle vypadá.

Související články

Další články