Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Modelka Shilpa si nechala vylepšit hýždě. Měsíce si nemohla sednout

Modelka Shilpa si nechala vylepšit hýždě. Měsíce si nemohla sednout
Zdroj: Archiv Shilpy Sethi
+ Dalších 8 fotografií
plastická operace
Plastické operace jsou dnes rozšířené stejně jako návštěva kadeřnictví. Lidé dokonce mohou bojovat se závislostmi spojenými s plastikami. Ne vždy se tak náročná operace musí povést a důkazem je i 25letá Shilpa Sethi, která si po zákroku nemohla sednout několik měsíců.

Shilpa Sethi je pětadvacetiletá Indka, která vždy chtěla mít bujné křivky, jež se mnoha mužům tak líbí. Živí se jako modelka na Instagramu a svým fanouškům na sítích se chlubí obrovským zadkem, který sdílí i na choulostivé síti OnlyFans. Ten však v průběhu let prošel mnoha plastikami, protože přirozenou cestou by takhle nevyrostl.

Falešné recenze

Pro svou první plastickou operaci, kterou jí zakazovala i matka, si nevybrala moc dobře. Shilpa totiž dala na falešné recenze, věřila špatnému doktorovi a také se za to dodnes pěkně plácá přes ruce. Hned po zákroku začaly zdravotní potíže.

"Špatně se mi dýchalo a cítila jsem ostrou bolest v noze," popsala Shilpa své trápení. Doktorovi, který ji v Miami operoval, už se nemohla dovolat. Po menším průzkumu zjistila, že zaměstnanci oné chirurgie podpláceli své pacienty, aby psali falešné recenze na jejich práci. To ji rozčílilo a nechápala, co z toho ti lidé mají.

Měsíce bez sezení

Shilpa si nemohla dlouhé čtyři měsíce ani sednout. "Bylo to velmi bolestivé," přiznala modelka. Úprava a hlavně náprava bolavého a znetvořeného pozadí ji stály dalších 60 tisíc dolarů (přes 1,5 milionu korun) a také mnohem více bolesti a trápení.

Dnes už má pozadí v pořádku, protože si do něj nechala napíchat vlastní tuk, a podstoupila i plastickou operaci prsou. Doktor, který ji operoval, má podle ní na svědomí lidský život. Osmadvacetiletou slečnu, kterou operoval a jež zemřela na tukovou embolii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy