Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Modelka se nechala nafotit nahá pro Playboy, co provedl její otec?

Dávejte si pozor, ať svým chováním nezabijete své rodiče.
Zdroj: facebook.com

Loredana Chivu se svlékla pro rumunské vydání časopisu Playboy a jako mnoho jiných dívek před ní si myslela, že tak nastartuje velkou mezinárodní kariéru. Místo toho se jí po zhlédnutí fotografií oběsil otec.

Modelka, která má stovky spoře oděných glamour fotek na svém Instagramu, měla vždy blízký vztah s otcem. To se ale dramaticky změnilo po tom, co uviděl její fotografie v Playboyi.

„Přestal se mnou tehdy úplně mluvit a byl pěkně naštvaný. Když zjistil, co jsem udělala, uzavřel se sám do sebe a snažil se mě izolovat také od zbytku rodiny. Myslela jsem si, že se přes to přenese, ale nikdy bych nečekala, že by se uchýlil k něčemu takovému, jako je sebevražda,“ říká k události, která se odehrála před šesti lety, dnes pětadvacetiletá modelka.

Po několika měsících, co se dcera s otcem nestýkali, se šla Loredana podívat do jeho domu a pokusit se nechat fotky za sebou a usmířit se. Bohužel možnost promluvit si nebo něco vyříkat už nikdy nedostala. Otec mezitím spáchal sebevraždu.

„Našla jsem ho viset na trámu v podkroví. Nikdy jsem se z toho šoku nevzpamatovala,“ vzpomínala poprvé veřejně na své nejtěžší chvíle v životě.

Nikdo dodnes s určitostí neví, co přesně donutilo muže vzít si život. Zda mu fotky v Playboyi opravdu natolik zlomily srdce, že nemohl dál, či měl jiné trápení, o kterém nikdo nevěděl.

Tak jako tak, zanechal tady už navždy v nevědomosti dce­ru.

Související články

Další články