Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Modelka s prasečím čumáčkem provokuje: Svlékla se donaha a ukázala svou 13. komůrku! VIDEO

+ Dalších 39 fotografií
Markéta Galuszková (24) není v Česku až tak známá. Proslavila se zejména v Americe, kde je podle jejích slov žádanou modelkou. Za velkou louží tahle kráska oslnila svým netradičním vzhledem. Doma jí přezdívají modelka s prasečím čumáčkem. V poslední době na sobě hodně zamakala a její postavička je zase jako lusk!

Modelka Markéta Galuszková o sobě tvrdí, že je milionářka, ale takovou sumu si v Česku rozhodně nevydělala. Aby byla úspěšná a bohatá, musela odcestovat do Spojených států amerických. Tam údajně její nevšední vzhled milují a díky němu vydělává částky, o jakých by se jí doma mohlo jen zdát.

Je šťastně zadaná a modelingu se chce věnovat i nadále. V Česku ji lidé znají jako tu s prasečím rypáčkem, ale i přesto má hodně českých fanoušků. Pohledná blondýnka měla před nějakou dobou problémy s váhou.

Trošku nakynula, narostlo jí bříško a pod šaty se rýsovaly nevzhledné špíčky. "Tuk z bříška jsem si nechala aplikovat do prsou a nyní jsem se svým vzhledem spokojená," řekla v nedávném rozhovoru pro eXtra Markéta.

Blonďatá kráska nechce nechat nic náhodě, a proto na své postavě zamakala. Na výsledek se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články