Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Modelka s pozadím jako dva kmínky: Ukázala utajovaného přítele a řekla, proč ho skrývá před světem

Modelka s pozadím jako dva kmínky: Ukázala utajovaného přítele a řekla, proč ho skrývá před světem
Zdroj: Se souhlasem Karolíny Kokešové
+ Dalších 15 fotografií
galerie

Vítězka Miss Global 2020 Karolína Kokešová (24) má skvěle našlápnuto. Nejenže se jí daří coby modelce, ale je také velmi úspěšná na sociálních sítích, kde si za poměrně krátkou dobu vybudovala početnou základnu fanoušků. Modelka s rozkošným pozadím v rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o tom, jak ji pandemie koronaviru dostala téměř na kolena, a zároveň ukázala dlouho utajovaného přítele, jehož soukromí bedlivě chrání.

Jedna z nejpůvabnějších začínajících modelek Karolína Kokešová má sice skvěle rozjetou kariéru modelky, ale vše se začalo komplikovat s příchodem pandemie koronaviru

"Myslím, že to není nic příjemného pro nikoho, ale bohužel je to realita, se kterou se musíme smířit a při které musíme vydržet. Hlavně ať zůstaneme zdraví a svět se vrátí co nejdříve do normálu. Nicméně na práci se situace podepsala hodně, není tolik akcí, a co se týče například mého získaného celosvětového titulu Miss Global, z něj plním pouze malou část. Měla jsem rozplánovaný celý rok na cestování po celém světě kvůli charitativním akcím, focení a podobně, ale covid mi jednoznačně prodloužil kralování a změnil i většinu programu," přiznává půvabná Karolína.

Karolína má na svých sociálních sítích přes sto tisíc fanoušků, což s sebou samozřejmě přináší hodně příjemného: Jsou s tím ale spojené i negativní věci v podobě hejtrů a občas i dost nepříjemné, přitom ale bezvýznamné a zbytečné kritiky.

"Pokud je kritika konstruktivní, přijímám ji, velmi ráda si nechám od někoho poradit a myslím, že to člověka posouvá, sama jsem na sebe velmi tvrdá. Nicméně co se týče hejtů na sociálních sítích, ty většinou nejsou moc obohacující, a tak je nechávám jen tak plynout. Urážky většinou mažu, to mi přijde absolutně nevhodné," pokračuje Karolína.

S přítelem si soukromí necháváme více pro sebe

Podle sociálních sítích to sice vypadá, že Karolína je single, ale opak je pravdou. Sympatická modelka je již čtyři roky šťastně zadaná, ale svého milého příliš světu neukazuje. "S přítelem jsme spolu čtvrtým rokem, jen si soukromí necháváme více pro sebe."

"My moc na to ukazování nejsme, tyhle věci neřešíme a užíváme si chvíle spolu bez internetu," dodala.

Shopaholicadel popsala své zdravotní problémy: Mám záchvaty, při kterých nesmím mít v dosahu ostré předměty, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy