Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Modelka s obřími silikony odmítá odpracovat veřejně prospěšné práce. Její výmluva je zralá na facku!

Sophie Dalzell je prý na práci moc hezká.
Zdroj: twitter
+ Další 3 fotografie

Modelka Sophie Dalzell (20) s enormní prsní výbavou je pěkné kvítko. Za fyzické napadení dvou policistek jí soud vyměřil 400 hodin veřejně prospěšných prací, které však modelka odmítá odpracovat, protože je podle svých slov „příliš hezká na takovou práci“.

Sophie mimo jiné tvrdí, že uklízení odpadků je pro ni příliš náročné a fyzicky to prostě nemůže zvládnout. Za fyzickou neschopnost může poděkovat hlavně svým obřím silikonovým balónům, kterým se nemůže rovnat ani mladá Štiková.

Modelka se také diví, že po ní chtějí pracovat 8 hodin denně. „Vyplýtvá to celý den a je to těžká práce,“ stěžuje si silikonová Sophie, která v době výkonu trestu chtěla jet pařit na Ibizu. Navíc prý každé focení vydělává 500 liber, takže opravdu není zvyklá těžce pracovat, chudinka.

Nicméně byla nakonec Sophie opravdu od trestu osvobozena, když donesla papír od lékaře, který potvrzoval její pracovní neschopnost.

„Pro mě jsou moje prsa a vzhled důležitější než nějaký zákon, a to hlavně proto, že na tom závisí moje kariéra,“ dodala nakonec.

Obří prsní výbavu této simulantky máte v galerii. Přejeme vám pěkné pokoukání.

Související články

Další články