Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Modelka prodala své panenství, aby na ni byla máma hrdá: Vytěžila majlant!

Zdroj: instagram
+ Dalších 7 fotografií
Aukční síň
Modelka Mahbuba Mammadzada (23) se rozhodla prodat své panenství, protože chtěla, aby na ni byla maminka hrdá. A že se jí to pořádně vyplatilo! Svůj koláček nevinnosti vydražila za více než 2 miliony liber, což je v přepočtu zhruba 58 milionů Kč.

Ázerbájdžánská modelka Mahbuba Mammadzada vydražila svou nevinnost na německých stránkách Cinderella Escorts. Na webu byla pod jménem „Maria“. Třetí nejvyšší nabídka přišla od známého fotbalisty z Mnichova. Druhá nejvyšší pak byla od londýnského právníka a vítězem aukce se stal politik z Tokia s částkou přesahující 2 miliony liber (58 milionů Kč). PRODÁNO! Předání „výhry“ proběhne v Německu, kde je obchodování se sexem legální.

Kráska to prý dělala pro svou matku, která se o ni doteď starala, a proto je na čase vyměnit strany. Chce koupit dům, ve kterém budou moci společně žít, a také je jejím snem cestovat kolem světa spolu se svou mámou. Modelka miluje psy a je pevně rozhodnutá, že pro ně ve své zemi otevře útulek. Nádherná Mahbuba se plánuje přestěhovat do USA, kde chce rozvíjet svou kariéru modelky. No, peněz teď bude mít na splnění snů dost… Podívejte se do fotogalerie, proč byli muži ochotni zaplatit tolik!

Související články

Další články