Lauren Wasser přišla o pravou nohu v roce 2012 poté, co bojovala s infekcí způsobenou toxickým šokem, který utrpěla, když během menstruace používala tampony. Nutno podotknout, že dle přiloženého návodu. Modelka z Los Angeles se před Vánoci svěřila, že jí bohužel budou muset amputovat i levou. „Život bude zase úplně jiný. Jsem připravená na další kapitolu,“ napsala k fotce z nemocnice na Instagramu.

Levou nohu jí museli lékaři amputovat kvůli nadbytečné produkci vápníku, který způsobil zvětšování kostí. Pro Lauren to znamenalo nesnesitelnou bolest. Zákrok už má týden za sebou. Statečná modelka se teď snaží varovat všechny ženy, aby případné problémy spojené s tamponem během menstruace opravdu nepodceňovaly.

Zdá se, že Lauren zvládá zásadní životní změnu velmi dobře. Přesto už za ní přišlo několik lidí, aby jí rozveselili a ukázali, že se jí i po amputaci může dařit dobře. U nemocničního lůžka si s modelkou povídala nejlepší kamarádka nebo paralympionička Amy Purdy, která rovněž přišla o obě nohy.