Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Modelka po srážce s formulí poslala vzkaz z nemocnice: Příšerné bolesti nepřestávají, svěřila se

Iveta Kindlmanová: Příšerné bolesti nepřestávají, svěřila se modelka
Zdroj: se souhlasem Ivety Kindlmanové, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Oznámení

Modelka Iveta Kindlmanová (22) se podruhé narodila. Během závodů Masaryk Racing Days & BOSS GP v Brně se jednomu z řidičů vymkla z kontroly formule, která potom skončila na parkovišti mezi lidmi. Bohužel Iveta byla jednou ze zraněných. Modelka utrpěla zlomeninu nohy, kterou jí ihned po incidentu operovali. Finalistku Supermiss si v nemocnici ještě nějaký čas nechají. Iveta se s informací podělila na Instagramu. 

Během Masaryk Racing Days na brněnském autodromu došlo k nehodě, při níž utrpěla vážné zranění modelka Iveta Kindlmanová, která byla jednou ze tří žen, do nichž podle informací serveru TN.cz najel jeden z jezdců formulí, které se proháněly na trati kromě GT vozů a touring cars.

Domů ještě nepůjde

Iveta podstoupila nepříjemnou a určitě dost bolestivou operaci. Noha se po ní bude hojit ještě delší dobu. Na svém Instagramu modelka přidala příspěvek s oznámením, že si ji v nemocnici ještě nechají. "Zlomené a roztříštěné koleno se smontuje a uzdraví. Bohužel mi v nemocnici prodloužili pobyt a příšerné bolesti nepřestávají. Hlavní ale je, že jsem stále mezi vámi. Všem moc děkuji za podporu a krásné zprávy, jsem vám všem moc vděčná," napsala k fotce.

Na módní akci to letos nestihla

Zřejmě si nikdo z nás nedokáže představit, co takový úraz a nehoda pro povolání modelky musí znamenat. Navíc když se Iveta živí také i tancem. Je to dokonce přímo lektorka tance. Také se objevila ve finále Supermiss 2018. "Dnes jsem měla být s holkama na největší módní show Czech Fashion Week, myslím na vás a držím vám palečky. Snad se s vámi po molu projdu příští rok," dodala smutně na sociální síti.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy