Tilsa Lozano (32) je peruánská modelka, kterou najdete v Playboyi, jak do kamery smyslně vystrkuje svůj skvěle vypracovaný zadek. Zadek, který je třeba závidět a vypadá naprosto dokonale.

Až na to, že je na míle vzdálen od reality.

Nedávno se totiž „pochlubila“ opravdovým vzhledem svého pozadí a má celulitidu jako hrom. Kromě toho, že se za ni nestydí, navíc tvrdí, že ji mají všechny modelky, a ještě aby toho nebylo málo, tak se dostala do sporu s šéfem časopisu Magaly TeVe, který nechal její fotky upravit, ale ona žádala, ať ukáže světu, jak to s ní doopravdy je!

Hádka se dokonce dostala i na sociální sítě a řešila se na Twitteru. Zatímco editoři si stále trvali na tom, že s jejími fotkami nic nedělají a ona je perfektní i bez retuše, Tilsa je obvinila ze lži a jako důkaz se nechala nafotit zezadu během jednoho večírku, kam přišla v džínových šortkách.

V tomhle sporu a vůbec v celém postoji samozřejmě fandíme Tilse, protože nám už taky lezou krkem ty „vyfotošopované“ mimozemšťanky, které vypadají, jako by právě sjely z výrobního pásu. Chceme nedokonalost! Ta je daleko zábavnější a lepší.