Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Modelka pláče modré slzy! Jak se jí to stalo?

Catt Gallinger (24) z Ottawy v Kanadě pláče modré slzy. Chtěla být něčím velmi zajímavá a dnes může říct, že se jí to povedlo na jedničku. Píše o ní celý svět.

Kanaďanka Catt Gallinger chtěla být něčím zajímavá a přitažlivá pro okolí. Tak si nechala na tělo vytetovat různé symboly. Ale nestačilo jí to. A tak se rozhodla, že si nechá tetovat oční bělmo modrou barvou.

Nedávno uveřejnila děsivé video, ve kterém pláče modré slzy. Transformace do holky modrooké se nepovedla. V oku má bolestivý zánět, který se rozhodně nelepší. Dnes by chtěla všechny mladé lidi varovat, aby na podobný zákrok nešli. Oko má konec konců každý jen jedno. Tedy dvě, ale i to je dost málo na to, aby se s očima takhle hazardovalo.

Dnes je dívka slavná. Píše se o ní v USA, Kanadě, Anglii a také v Česku.

„Doktoři tvrdí, že se můj zrak už nezlepší. Buď o něj přijdu úplně, nebo budu vidět rozmlženě. Doufám, že léky nebo operace by mohly pomoci zabránit zhoršení. Jsem ale bojovnice, nikdy se nevzdám,“ fňukala zoufalá modelka na Facebooku. Nyní se chystá žalovat tatéra. Prý dal do jehly moc inkoustu. Uvidíme, zda uspěje.

Související články

Další články