Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Modelka Petra Faltýnová slaví 42. narozeniny: Tito muži prošli jejím životem i postelí

Modelka Petra Faltýnová slaví 42. narozeniny: Tito muži prošli jejím životem i postelí
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Jedna z nejznámějších českých modelek slaví 42. narozeniny. Petra Faltýnová je a vždy byla nádhernou ženou, je proto až s podivem, že v lásce nikdy moc štěstí neměla. Ačkoliv nyní je už řádku let šťastná s miliardářem, se kterým žije v Americe, v předchozích letech spokojená nebyla. Jací muži prošli jejím životem?

Druhá vicemiss ČR pro rok 1998 Petra Faltýnová slaví 42. narozeniny. Dnes žije v Americe po boku miliardáře Davida, který ji před 4 lety požádal o ruku. Společně s ním vychovává svou osmiletou dceru Adrianu. Její milostný život ale vždy tak ideální nebyl.

Faltýnová měla vždy slabost pro bohaté muže a to se odrazilo i v seznamu jejích bývalých partnerů. Jejím prvním provaleným a veřejně propíraným románkem byl vztah s hokejistou NHL Martinem Ručínským, se kterým byla dva roky. Dokonce měli i naplánovanou svatbu, z té ale nakonec sešlo, sám Ručínský ji zrušil. Po rozchodu ho velmi rychle nahradil někdo jiný.

Podnikatel Simon Štekl je prozatím jediným mužem, který dostal Petru pod čepec. Právě s ním má modelka dceru Adrianu. V manželství ale nebyla šťastná a svého muže opakovaně podváděla. Veškeré snahy o nápravu vztahu byly marné a pár se nakonec rozešel. Prsty v tom měl především Jiří Langmajer, jehož románek s Faltýnovou k rozvodu významně přispěl.

Leoš Mareš

Zřejmě vůbec nejsledovanější vztah Petry Faltýnové byl ten s Leošem Marešem (43). S moderátorem se scházela a rozcházela několik let. Zatímco jeden týden působili jako zamilované hrdličky, další týden oznámili rozchod. A takhle to bylo stále dokola, dokud se jeden rozchod nestal tím úplně definitivním.

Faltýnová po odloučení od Mareše zakotvila u postaršího miliardáře Davida, se kterým dodnes spokojeně žije v Americe. Leoš Mareš pak neotálel a také si našel přítelkyni. Z Moniky Koblížkové pak brzy udělal paní Marešovou, kterou se Petra v minulosti tolik toužila stát. Podívejte se do galerie na nejzásadnější muže v životě Petry Faltýnové.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy