Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Modelka Nikol Švantnerová prozrazuje recept na dokonalé křivky!

Modelka Nikol Švantnerová prozrazuje recept na dokonalé křivky!
Zdroj: Nikol Š.
krása
Modelka Nikol Švantnerová si cestu za vysněnou postavou musela vybojovat. Narodila se ve sportovní rodině a odmala se věnovala atletice, díky tomu má sportovní štíhlou postavu. Cesta k ní ale nebyla snadná.

„S postavou jsem neměla problémy, byla jsem zdravá, štíhlá holka, která měla díky aktivnímu sportovnímu životu spíš sportovní postavu,“ říká úspěšná modelka a Česká Miss 2015. „Podařilo se mi vyhrát Českou Miss, ale na nějaký čas jsem i já tak trochu podlehla diktátu módního světa a začala jsem hubnout a moje postava nebyla taková, jakou bych měla ráda,“ dodává sympatická kráska. „Došlo mi, že takhle to dál nejde, diety nikam nevedou a bez pohybu to nepůjde. Začala jsem opět dělat to, na co jsem byla zvyklá a co mi fungovalo, správně jíst a pravidelně cvičit. Díky pozitivním odezvám fanoušků na mých sociálních sítích vím, že se vám moje cesta líbí a spoustu z vás se mě také ptá, jak trénuji a co jím. Protože nejde odpovědět každému jednotlivě, vytvořila jsem s mým týmem ucelený cvičební program, který obsahuje tréninkové e-booky, videa a jídelníčky, které sama používám.“

Nikol Švantnerová se rozhodla pomoci všem dívkám a ženám, které na své cestě za zdravou a krásnou postavou samy tápou, nebo neví, jak dál. „Cílem není udělat z vás fitness závodnice ani dosáhnout modelkovských postav. Chtěla bych zkrátka pomoci ženám, aby byly spokojenější se svou postavou, a aby se cítily lépe,“ říká Nikol. Do formy s Nikol za 90 dní vzniklo před několika měsíci a po dlouhých přípravách se sportovní e-book manuál spouští právě teď.

„Těší mě, že se díky této platformě můžeme společně radovat z pohybu a společně sdílet výsledky, které nám společné cvičení přinese. I v této nelehké době, kdy se s ohledem na vzniklou situaci snažíme být více doma a nechodit ven, je strašně důležité udělat si čas na sebe. Pohyb, radost z něj i výsledky, které nám cvičení přináší, nám pomohou cítit se lépe i psychicky,“ shrnuje Nikol Švantnerová.

„Plán jsem připravila s týmem profesionálních fitness trenérů a lektorů. Je ideální pro začátečníky i pokročilé, a věřím, že vám bude užitečný v případech, pokud nemáte s pravidelným cvičením zkušenosti, delší dobu jste se nehýbali, nebo jen chcete zkusit něco nového. Z vlastní zkušenosti vím, že za skvělými výsledky je cvičení zhruba z 20 procent. Celých 80 pak dělá strava. Proto k mému cvičebnímu programu připojuji i jídelníček. Těším se na vaše zprávy a přeji vám, aby se vám podařilo dosáhnout všech vysněných cílů, a to nejen při cvičení,“ dodává Švantnerová.

Nikol Švantnerová se v modelingu pohybuje již od svých patnácti let. Ve svém oboru je profesionál a díky svému úspěchu v soutěži krásy i úspěchům v oblasti modelingu pracovala také v zahraničí. V současné době nachází více uplatnění v České republice, kde žije se svým přítelem a krásnou fenkou Lili. Věnuje se cvičení, v zimě se věnuje lyžování a snowboardu, v létě zase turistice a paddleboardingu.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy