Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Modelka Nikol Švantnerová na party předvedla odvážný dekolt a ukázala nového přítele!

Nikol to ohromně seklo!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 44 fotografií
Modelka Nikol Švantnerová se ve Varech pochlubila novým přítelem. Jmenuje se Patrik Dressler a je to opět fotbalista. Sice sama tvrdí, že je vztah ještě v začátcích, a proto o něm nechce moc mluvit, ale my musíme uznat, že jim to spolu moc sluší.

Modelka Nikol Švantnerová to nemá v lásce jednoduché. Po dvou rozchodech zase randí a s kým jiným než opět s fotbalistou. Tentokrát jde o urostlého blonďáka se širokým úsměvem, který se jmenuje Patrik Dressler.

Nikol se s ním sice pochlubila a opravdu jim to společně sluší, ale na Moët party ho už nevzala. Několikrát řekla, že vztah je ještě v začátcích, a proto se k němu nechce ani moc vyjadřovat. Na party ale vypadala jako bohyně.

Tentokrát si na sebe vzala dlouhé bílé šaty s odvážným dekoltem. Brunetka měla opravdu co dělat, aby uhlídala svá ňadra tam, kde mají být. Samozřejmě že nakonec vše dopadlo dobře a nestalo se žádné faux pas. Ještě aby jí to vyšlo i s jejím novým úlovkem.

Související články

Další články