Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Modelka Nikol Dotková ovládla teplický Fashion Week. Podívejte se, proč šli muži do kolen

Modelka Nikol Dotková ovládla teplický Fashion Week. Podívejte se, proč šli muži do kolen
Zdroj:
+ Dalších 25 fotografií
je to hvězda
Uhrančivá modelka Nikol Dotková o sobě znovu dala slyšet. Zazářila na akci Fashion Week v Teplicích. Prestižní událost byla pod taktovkou věhlasných módních návrhářů, kteří si Nikol vybrali k předvádění svých modelů díky její skvělé postavě, dlouhým nohám a velkému dekoltu. Co nám k úspěchu na Fashion Week řekla?

Svůdná modelka Více článků a informací o modelce Nikol Dotkové najdete zde. tvrdě maká na své kariéře a i v době, kdy se kvůli koronaviru řada akcí a přehlídek nekoná, má plný kalendář. Kvůli Fashion Week v Teplicích a dalším velkým projektům dokonce odložila plánovanou dovolenou u moře. A její rozhodnutí se jí vyplatilo.

"Celý Fashion Week byl naprosto famózní záležitostí. Sledovala jsem při práci třeba Osmanyho Laffitu. On si modelky vybírá velmi pečlivě třeba tři hodiny v kuse. A já mám velkou radost, že mě si vybral. Takže jsem vynesla jeho šaty, ale šla jsem i další návrháře. Vynesla jsem svatební šaty od Delty nebo modely od Alice Abraham," pochlubila se Dotková, která kvitovala, že akci navštívilo obrovské množství fanoušků i znalců.

"Mám z toho opravdu dobrý pocit. Zase jsem se posunula o kus dál. Už se těším na další akci. Už 19. září máme křest jednoho projektu, ale to ještě upřesním. Mám i řadu dalších nabídek, pozvánky na pracovní akce často dostávám i třeba přes Instagram," říká sympatická kráska.

Více článků a informací o modelce Nikol Dotkové najdete zde

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy