Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Modelka Nikol Dotková ovládla teplický Fashion Week. Podívejte se, proč šli muži do kolen

Zdroj:
+ Dalších 25 fotografií
je to hvězda
Uhrančivá modelka Nikol Dotková o sobě znovu dala slyšet. Zazářila na akci Fashion Week v Teplicích. Prestižní událost byla pod taktovkou věhlasných módních návrhářů, kteří si Nikol vybrali k předvádění svých modelů díky její skvělé postavě, dlouhým nohám a velkému dekoltu. Co nám k úspěchu na Fashion Week řekla?

Svůdná modelka Nikol Dotková tvrdě maká na své kariéře a i v době, kdy se kvůli koronaviru řada akcí a přehlídek nekoná, má plný kalendář. Kvůli Fashion Week v Teplicích a dalším velkým projektům dokonce odložila plánovanou dovolenou u moře. A její rozhodnutí se jí vyplatilo.

"Celý Fashion Week byl naprosto famózní záležitostí. Sledovala jsem při práci třeba Osmanyho Laffitu. On si modelky vybírá velmi pečlivě třeba tři hodiny v kuse. A já mám velkou radost, že mě si vybral. Takže jsem vynesla jeho šaty, ale šla jsem i další návrháře. Vynesla jsem svatební šaty od Delty nebo modely od Alice Abraham," pochlubila se Dotková, která kvitovala, že akci navštívilo obrovské množství fanoušků i znalců.

"Mám z toho opravdu dobrý pocit. Zase jsem se posunula o kus dál. Už se těším na další akci. Už 19. září máme křest jednoho projektu, ale to ještě upřesním. Mám i řadu dalších nabídek, pozvánky na pracovní akce často dostávám i třeba přes Instagram," říká sympatická kráska.

Více článků a informací o modelce Nikol Dotkové najdete zde

Související články

Další články