I když si teď možná řeknete, že to ani není možné, ale byly doby, kdy i Dominika měla postavu jako lusk a mohla se bez ostychu ukázat v plavkách. Ty časy teda odvál čas, ale aspoň je na co vzpomínat. Snad si další svlékání teď rozmyslí a už nebude lidi strašit tou celulitidou a půlkami povislými jako shnilý grep.

V minulosti na své postavě dřela v posilce, ale s novou láskou se na to asi vykašlala a radši se láduje doma v baráčku, kam si novou lásku nastěhovala. Tak nikdo nemládneme, ale snad pro příště bude mít víc soudnosti. Nadrobila si tím víc, než asi předpokládala.

Nejenže se jí začala smát i topmodelka Simona Krainová, ale holky, které se v ní viděly a chtěly investovat nemálo peněz do jejího projektu, ve kterém radí začínajícím modelkám (třeba se zdravým životním stylem?!), od ní dávají ruce pryč.

Sice Domča tvrdí, že jí podnikání jen vzkvétá, ale ono to tak nebude. Podle pár lidí, co se s ní znají, to tak žhavé nebude, protože si dost děvčat rozmyslelo, že by chtěly radit zrovna od této divnopaní, která by sama potřebovala pomoct.

Ale toho, že by „modelka“ zůstala o hladu, se fakt nebojíme, i když vlastně s její kyprou postavičkou by jí to možná zas tolik neuškodilo