Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Modelka Markéta Galuszková v slzách: Mrtvému příteli poslala srdceryvný vzkaz do nebe

Modelka Markéta Galuszková v slzách: Mrtvému příteli poslala srdceryvný vzkaz do nebe
Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
smutek
Instagramová hvězdička, modelka a příležitostná herečka Markéta Galuszková (27) momentálně prožívá velmi těžké a náročné chvíle plné smutku. Její životní láska fotograf Martin Hlaváč, se kterým byla přes 9 let, odešel v pondělí na věčnost, a to velmi rychle a nečekaně. Vždy sympatická a dobře naladěná Markéta se stáhla do soukromí a svůj smutek si musí prožít. Partnerovi Martinovi ovšem nezapomněla poslat srdceryvný vzkaz do nebe.

Markéta Galuszková má na svém instagramovém účtu solidní základnu fanoušků, kteří s ní momentálně sdílí nekonečný smutek ze ztráty jedné z nejbližších osob. Že není všechno úplně v pořádku, bylo poznat již minulý týden, kdy Markéta nastínila první obavy o partnera fotografa Martina Hlaváče

"Z celého srdce si přeji, ať se uzdravíš a budeme zase spolu doma, chybí mi tvůj úsměv, tvoje objetí, obrovská láska. Všechno zvládneme, naše společná láska má obrovskou sílu i pozitivní mysl. Dokážeme to a ty to, Martine, dáš," snažila se před týdnem hýřit optimismem mladičká modelka.

V pondělí ale přišla zpráva, která vždy dobře naladěnou Markétu dostala na kolena. Její přítel odešel velmi náhle a nečekaně. Markéta, která si zahrála po boku takové hvězdy, jako je Karel Roden, se stáhla do ústraní a na sociální sítě umístila srdceryvný vzkaz do nebe.

"Žili jsme jeden pro druhého, naše láska, objímání, porozumění, nejkrásnější chvíle s tebou. Vždycky budeš pro mě ten jediný, koho opravdu celým srdcem miluji a budu milovat, tvoje pohlazení, pozornost, úsměv. Naše obrovská láska bude vždy ta nejsilnější a nejkrásnější, tolik se mi stýská, už to nikdy nebude takové, moje srdce je prázdné a velmi bolestivé," popisuje svoje emoce zdrcená Markéta.

"Život bez tebe bude pro mě ten nejtěžší životní krok, ale kvůli tobě chci být silná, protože by sis to tak přál. Milujeme tě s celou tvou i naší rodinou, navždy budeš v našich srdcích. Opatruj se tam nahoře, lásko, vzpomínáme s obrovskou láskou a úctou, jsem vděčná za vše, co jsme spolu prožili, děkuji, lásko," dodala.

Související články

Další články