Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Modelka, která nedržela dvoutýdennímu synovi hlavičku, má pro vás další vzkaz: Obyčejným maminkám se to líbit nebude!

Prý hod má držet pořádně a až potom se fotit!
Zdroj: Instagram
Modelka Chontel Duncan před pár dny pořádně naštvala všechny maminky. Fotila si selfíčka s dvoutýdenním synem a na jednom se chlapeček objevil s nezajištěnou hlavičkou. Strhla se vlna kritiky a modelka se bránila, že to bylo pouze na vteřinu a poté si hlavu položil zpět na její ramena. Přesto si fotka získala mnoho nenávistných komentářů. Jak Chontel reagovala?

Fitnesska a modelka udělala s negativními komentáři krátký proces. Všechny uživatele, kteří jim tam psali, si zablokovala.

Nebylo to ani poprvé, kdy ji ostatní kritizovali. Chontel na sobě totiž pořádně maká a nepolevila ani v těhotenství." I v devátém měsíci měla na břiše pekáč buchet a ani kilo tuku navíc":https://www.extra.cz/…nim-miminkem. Pár dní po porodu navíc shodila všechna nabraná kila a její tělo vypadá, jakoby ho těhotenství vůbec nepoznamenalo. A to hodně lidí, respektive maminek, dokázalo vytočit. A nemohlo tomu ani její poslední vyjádření.

„Nemám obří boky, nemám strie na břichu, ale i tak moje tělo prošlo těhotenstvím. Jsem prostě jiná, ale stejně je to krása, protože jsem přivedla na svět své vlastní dítě a teď vím, jak neskutečný dar to je.“

Související články

Další články