Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Modelka Kateřina Průšová opět provětrala své SILIKONY! Tohle tělíčko chcete vidět!

Kateřina moc dobře ví, jak provokovat.
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
Modelka a Miss České republiky roku 2002 Kateřina Průšová (33) se pochlubila super žhavou fotkou v bikinách, na které vypadá přímo božsky! Svoji postavu si udržuje sportem. A její velké silikony také drží svůj tvar.

Stěrače stírají, klakson troubí a Kateřině Průšové (33) silikony stále drží. To je jedna z posledních zpráv o této modelce. Dříve byla nedílnou součástí každé přehlídky v prádle, která u nás byla. Dnes je to spíš zapadlá myška, která se po třicítce raději orientuje na moderování, ale co si budeme povídat, Leoš Mareš (40) v sukni to zrovna není…

Co musíme ale uznat, je to, že Kateřina je další z řady modelek, které zrají do krásy a po třicítce vypadají prostě lépe než jako po čerstvém vítězství v Miss. Ale to nezabránilo tomu, že je Katka stále jen rozvedenou paní (bývalý manžel Vladimír Konvalinka byl ve vězení za pojistný podvod) a o nějakém stabilním žijícím příteli po jejím boku se toho moc neví.

Věříme, že Kateřina nezůstane na ocet 100 let jako slavná Bridget Jones a její život rozvedené paní bude mít pozitivní konec. Snad jí letos ty její pěkně vymodelované silikony dopřejí více štěstí a téhle holce konečně už najdou toho pana božského!

Související články

Další články