Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Modelka Káťa vypadla ve Špindlu z balkónu: Byl to pokus o vraždu

Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Ruská modelka Ekaterina Bobkova (30) v květnu letošního roku spadla z hotelového balkónu ve Špindlerově Mlýně. Byla tehdy svědkem v případu ruských fotbalových reprezentantů, měla svědčit proti nim. Policie případ odložila a pád prohlásila za nešťastnou náhodu. Ekaterina ovšem tvrdí, že se měla stát obětí pokusu o vraždu - prý ji někdo zdrogoval a praštil zezadu do hlavy.

Ekaterina Bobkova po květnovém pádu z hotelového balkónu ve Špindlerově Mlýně bojovala o život na nemocničním lůžku v kómatu. Nyní po několika měsících o incidentu promluvila a tvrdí, že vše je jinak. Zatímco podle policie byl pád jen nešťastnou náhodou, podle ruské modelky šlo o pokus o vraždu.

Bobkova tvrdí, že před pádem byla někým zdrogována a praštěna zezadu do hlavy. Prý osudný večer vypila jen dvě sklenice vína. Její tvrzení podpořili i ruští lékaři, podle kterých skutečně utrpěla ránu do hlavy a při pádu nebyla při vědomí.

Modelka tehdy svědčila v případu proti ruským fotbalovým reprezentantům Pavlu Mamajevovi a Alexandru Kokorinovi. Ti v centru Moskvy napadli několik lidí a byli odsouzeni k 17 a 18 měsícům ve vězení. Ekaterina si myslí, že se v souvislosti s případem někdo pokusil zbavit.

Případem pádu Ekateriny se zabývala česká policie, která si nechala vypracovat znalecký posudek ze soudního lékařství a toxikologie. Britský server dailymail.co.uk tvrdí, že výsledky jasně poukazovaly na obsah alkoholu a neznámé drogy v krvi modelky. „Prověřovaná věc byla odložena, protože se neprokázalo, že by se jakýmkoli způsobem na zranění ženy podílela další osoba. Šlo o nešťastnou událost, přepadla přes zábradlí,“ uvedla v květnu policejní mluvčí Ivana Ježková pro ČTK.

Tvrzení modelky má podporovat i fakt, že na výlet do Česka byla pozvána svou dřívější kamarádkou Tatianou Atemasovou, která se jí ozvala po dvou letech, kdy spolu nekomunikovaly. Bobkova zažádala ruské úřady o znovuotevření případu a dle informací serveru dailymail.co.uk je její žádost právě přezkoumávána.

Související články

Další články