Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Modelka Karolína Kokešová se vdala: Za svědka jí šla Kazmova láska Andrea Kalousová

Karolína řekla ANO svému Davidovi
Zdroj: Se souhlasem Karolína Kokešová
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
Svatba

Miss Global 2019 Karolína Kokešová oznámila radostnou novinku. Nádherná brunetka se totiž pyšní dalším titulem, ale tentokrát ne ze soutěže krásy - o víkendu se z ní stala paní! V sobotu 16.9. řekla své životní ano před oltářem svému nejmilejšímu Davidu Snášelovi, se kterým tvoří pár již přes 6 let. "Mr. & Mrs. Snášel," pochlubila se na sociálních sítích, kam zveřejnila svatební snímky. Za svědka šla modelce Andrea Kalousová. Jak svatba vypadala a kam novomanželé vyrazí na líbánky? O tom se nevěsta rozpovídala pro eXtra.cz. 

Je to necelý rok, co modelka pyšnící se prestižním titulem Miss Global 2019, nádherná Karolína Kokešová oznámila, že se bude vdávat. Zprávu svým fanouškům sdělila v říjnu 2022. "A tak jsme vám chtěli něco říct... Řekla jsem ano," napsala tehdy k fotce s nasazeným zásnubním prstýnkem a úsměvem na tváři. Romantická žádost o ruku proběhla během pobytu v zahraničí, v Turecku. S přítelem Davidem Snášelem v tu dobu tvořila pár již pět let.

Karolína Kokešová je vdanou paní

A se svatbou hrdličky příliš dlouze neotálely - stihly ji ještě dříve, než do roka a do dne! "Mr. & Mrs. Snášel" pochlubila se nyní čerstvě vdaná kráska na svém Instagramu, kam přiložila svatební snímky. Nezapomenutelné momenty zachytil fotograf Marek Sybal.

Veselka se uskutečnila v sobotu 16.9. "Děkujeme všem našim blízkým, rodině a přátelům, kteří dorazili, byli s námi v náš velký den. Díky Vám byl pro nás tenhle speciální den ještě lepší. Především já děkuji také svým rodičům, kteří mne přivedli na tenhle svět, dali mi život, budoucnost a společně mě dovedli včera také před bránu nové kapitoly mého života," rozepsala se dál modelka. Za svědka šla Karolíně dlouholetá přítelkyně a kolegyně z branže, modelka Andrea Kalousová. Ta se zapsala do povědomí jako velká láska Kazmy, který jí dokonce věnoval svůj snímek ONEMANSHOW.

"Užila jsem si ho moc, měli jsme 100 hostů a bylo docela náročné strávit čas s každým a ještě plnit a být přítomni na všechen program, co jsme společně s naší svatební koordinátorkou zorganizovali, takže užito na 100 %, jen mě mrzí, že asi nikdy nezbude čas věnovat ho všem pozvaným," rozpovídala se o svém velkém dni Karolína pro eXtra.cz.

Místo veselky mělo pro novomanžele význam

Mnohé překvapilo místo konání - veselka se totiž odehrála na farmě Čapí hnízdo. "Čapák byl jasnou volbou, jelikož jsme na něm měli jednu z našich prvních schůzek a velmi rádi tam jezdíme. Areál jsme měli pronajatý a uzavřený celý pouze pro nás a naše hosty, na jednom místě je pěkné ubytování, fantastické jídlo, krásná příroda a spoustu zvířátek, takže i pro dětské hosty byla připravena zábava. Navíc jsme hostinu měli přímo v hnízdě a dost chladnou jízdárnu náš svatební tým transformoval v luxusní party," vysvětluje modelka, která si nemůže volbu vynachválit.

Svatba se původně v ideálním případě měla uskutečnit již v srpnu, ale vzhledem k zaplněné kapacitě museli vyčkat až na září. "Teď jsme rádi za září, jelikož bylo nádherně a v srpnu jsme tu měli chvílemi jak v říjnu, tudíž to mělo happy end," libuje si Karolína, která na obřad oblékla na míru šité šaty od známé návrhářky Zuzany Lešak Černé.

Svatební cestu zatím plánují

Ačkoli svatbu měly hrdličky promyšlenou do posledního detailu, svatební cestu ještě naplánovanou nemají. "Asi se ví, že my cestujeme moc rádi, jak já pracovně sama, tak společně s manželem jen tak, jelikož nás to baví, ale cestu ještě vybranou nemáme. Manžel pořádá příští týden v o2 aréně jednu z největších show, co tam kdy byla, a to konkrétně koncert Kontrafaktů, se kterými spolupracuje léta, takže s tím je hodně práce, ale věřím, že poté něco vybereme," promluvila o líbánkách. Finální destinaci i termín se však fanoušci určitě brzy dozví na sociálních sítích.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy