Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Modelka Jitka Nováčková prozradila pohlaví miminka: Dojetím neudržela slzičky

Modelka Jitka Nováčková prozradila pohlaví miminka: Dojetím neudržela slzičky
Zdroj: Jitka Nováčková archiv
+ Dalších 9 fotografií
těhotenství
Půvabná česká modelka Jitka Nováčková (28) tajila těhotenství do pátého měsíce. Miminko čeká s pohledným finským fotbalistou Timem Sparvem (33), se kterým se před nedávnem přestěhovala do Řecka. Budoucí maminka Jitka na sociálních sítích svým fanouškům prozradila, zda očekávají s partnerem holčičku nebo chlapečka.

V polovině září oznámila modelka Jitka Nováčková, že je v pátém měsíci těhotenství. Fanoušci byli zprávou velmi zaskočeni, protože vůbec neměli tušení, že by Jitka pomýšlela na rodinu. Sympatický modelka je už ale pěkně dlouho šťastná po boku finského fotbalisty Tima Sparva

Na svém YouTube kanále tehdy uveřejnila video, které bylo plné emotivních reakcí, když svým známým oznámila, že je v jiném stavu. Ve videu se mimo jiné objevuje také kamarád modelky Ben Cristovao

Vítězce Česká Miss 2011 se dařilo těhotenství tajit dlouhých pět měsíců a před několika okamžiky zveřejnila na YouTube pohlaví miminka. "Bude to holčička. Bude to naše malá holčička. Teď neví, jestli tady slzím nebo je to z toho slunce," komentovala dojatá Jitka pohlaví svého miminka.

Jitku zhruba za tři měsíce čeká porod a na rodinu se už moc těší i její partner Tim. Modelka je zkrátka samé překvapení a svým sledujícím umí připravit pořádné vzrušení.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy