Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Modelka Jitka Nováčková předčasně porodila: Dcerka dostala staroanglické jméno

Zdroj: Archiv
+ Další 4 fotografie
novinka
Modelka a youtuberka Jitka Nováčková (28) porodila první dítě. Otcem rozkošné holčičky je známý fotbalista Tim Sparv (33), se kterým se odstěhovala do Řecka. Radostnou novinku oznámila na sociálních sítích, společně s prozrazením netradičního jména, které děvčátku vybrali.

Modelka Jitka Nováčková se stala poprvé maminkou. Krásnou informaci zveřejnila na sociálních sítích. „Leah Elissa. Bude po tatínkovi, raději dorazila o tři týdny dřív, než byť jen o minutu pozdě,“ napsala ke snímku své novorozené dcery, kterou má se svým partnerem, fotbalistou Timem Sparvem.

Rada pro budoucí maminky

Budoucím maminkám se rozhodla dát i jednu radu k nezaplacení. „A za mě jedna rada. Sbalte si tašku do porodnice dřív, než máte pocit, že je třeba. V kontrakcích pak nejenže nevíte, jak se jmenujete, ale balení s těmi ‚au‘ zastávkami trvá nekonečně dlouho. Vítej na světě,“ svěřila se.

Netradiční jméno

Lea (varianta je Lia) je ženské křestní jméno, které má hebrejský původ. Vykládá se jako „unavená“, ale znamená spíše „jalovici“. Jiný překlad uvádí, že je to chaldejské jméno znamenající „panička“ či „vládce“ v akkadštině. Staroanglické leah znamenalo „dřevo“, „les“, „mýtina“.

Gratulace

S oznámením radostné novinky přišlo i spoustu gratulací. Kromě fanoušků čerstvým rodičům popřála i celá řada známých osobností. „Moc gratuluji, hlavně hodně zdravíčka,“ napsala Monika Bagárová (26). „Gratuluji Time! Budeš tím nejlepším otcem. Posílám lásku z Prahy,“ napsal Ben Cristovao (33) pod fotku, na které chová Tim svou novorozenou dceru. Ke gratulantům se přidali i Zorka Hejdová, Renata Langmanov nebo Nikol Švantnerová.

Související články

Další články