Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Modelka Iveta Kindlmanová: Svého pejska obléká do stylových modelů

Modelka Iveta Kindlmanová.
Zdroj: Se souhlasem I. Kindlmanová
+ Dalších 7 fotografií
Obleček pro psa

Česká modelka a influencerka Iveta Kindlmanová spolupracuje s módními navrháři a značkami, jako jsou Olga Rusakova, Luděk Hanák, Jiřina Matušová, Jiří Moravec, Naďa Moravcová, Gabriela Giotto, Kristianna Isabel Belhocine nebo značkami Provoque, Fashion Island Europe, Danifit. Mohli jste ji například vidět na známém Czech Fashion Week, který pořádá Jiří Morštadt. Spolupracuje také s fotografem Petrem Zapletalem alias Zlyart.

Iveta Kindlmanová se zúčastnila soutěží krásy, kde vyhrála tituly SUPERMISS Media 2018 a Czech and Slovak Photogirl 2020.

Mezi její primární sociální sítě patří Instagram, kde má přes 340 tisíc sledujících. Na nich se věnuje převážně fashion, kde předává inspiraci svým sledujícím. Mezi její koníčky patří cestování, které propojila se svou prací a ukazuje ubytování v tuzemsku i zahraničí.

Luxusní značka pro zvířátka

Další její radostí je pejsek, kterého si nedávno pořídila. Dlouho nemohla najít stylový obleček pro svého mazlíčka, ale nakonec objevila značku PET BONE s.r.o. a s nadšením se stala její ambasadorkou, protože souhlasí s ideologií společnosti: Pokud máte rádi módu, proč byste svého pejska oblékali do něčeho bez vkusu.

Společnost PET BONE se specializuje na šití oblečků a doplňků pro menší plemena pejsků a nabízí jedinečný „psí tailoring“. Dbá především na funkčnost a kvalitu materiálů, ale v neposlední řadě také na design a originalitu všech výrobků, které jsou ručně šité v České republice.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy