Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Modelka Iveta Kindlmanová propadla hazardu: Za výhru v casinu ve Vegas jsem si koupila boty

Iveta Kindlmanová propadla hazardu: Za výhru v casinu ve Vegas jsem si koupila boty
Zdroj: se souhlasem Ivety Kindlmanové
+ Další 4 fotografie
modeling

Je mladá, krásná a úspěšná. Modelka a influencerka Iveta Kindlmanová (27) plní své sociální sítě jednou sexy fotkou za druhou. Tentokrát svoje ladné křivky vystavila ve městě, které je líhní hazardu. V legendárním americkém městě Las Vegas nafotila set pořádně žhavých fotografií. Pro eXtra.cz prozradila, co ji ve městě uchvátilo a jaké jsou její další pracovní plány.

Propadla hazardu?

Sexy modelka Iveta Kindlmanová, která v roce 2020 vyhrála prestižní soutěž Photo Girl 2020, vystavila své štíhlé nožky v americkém Las Vegas. Výjezd do největšího města státu Nevada byl totiž hlavní výhrou. "Byla to pracovní stáž, jel s námi i fotograf a fotili jsme tam produkty a fashion kousky, které prezentuji na svém Instagramu. Bylo to proto, abych to potom mohla dál dávat na své sociální sítě," prozradila modelka Iveta Kindlmanová.

Oblíbená fotomodelka a influencerka uvedla, že během každodenního focení jí zbyl i čas na poznávání krás amerického velkoměsta. Krom klasických turistických míst si samozřejmě nemohla nechat ujít ani návštěvu jednoho z místních casin. "Hazard je tam všude a tak trochu nás to pohltilo," smála se sympatická kráska, která přiznala, že si taky zahrála.

"Musím říct, že jsem vsadila jen sedm dolarů a vyhrála jsem nějakých sto padesát dolarů," řekla pro eXtra.cz Iveta. "Bylo mi řečeno, ať už potom radši nehraju, ale koupila jsem si za to boty," dodala modelka, která by prý kouzlu hazardu nepropadla. "Jsem zastáncem toho, že když to jednou vyjde, tak už se to pak nemusí povést," uvedla.

Velké plány

Ačkoliv vyhrála několik prestižních soutěží krásy, dalších klání modelek se prý už nezúčastní. "Jelikož už mám věk, kdy je mi sedmadvacet, tak se bohužel už ani nikam přihlásit nemůžu," posteskla si dlouhonohá brunetka. V budoucnu ji sice další velké focení v zahraniční nečeká, pracovní plány má ale veliké.

"S kamarádkou rozjíždíme značku oblečení. Brzy nás čeká focení produktů a pak to konečně budeme moct dát všechno ven," pochlubila se Iveta a prozradila, že se bude jednat o elegantní a hlavně unikátní kousky, které u nás vůbec není lehké sehnat. "Myslím, že se mají lidi určitě na co těšit," dodala s tím, že zatím se bude jednat pouze o e-shop. Jestli začínající podnikatelka časem otevře i kamenný butik, je zatím ve hvězdách.


Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy