Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Modelka Helena Christensen (50) ukázala syna Minguse: Vypadají jako dvojčata

Helena zveřejnila sérii fotek k synovým narozeninám.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
geny
Bývalá modelka Helena Christensen (50) zveřejnila u příležitosti narozenin svého syna Minguse (20) sérii společných fotografií. Na snímcích je vidět, že syn maminku opravdu nezapře. Jemné rysy v Mingusově tváři napovídají, jestli je více po mamince, či tatínkovi Normanovi Reedusovi (50).

Dánská modelka a bývalý Andílek Victoria's Secret Helena Christensen s partnerem hercem Normanem Reedusem sice už spoustu let nežije, společný syn Mingus se jim ale vydařil. Helena na svém Instagramu u příležitosti jeho dvacátých narozenin sdílela sérii společných fotek a je až k neuvěření, jak je už dnes dospělý Mingus mamince podobný.

S veřejností se podělila o deset snímků, na kterých je Mingus od dětství až po současnost. "Dnes je krásný den, protože jsi se přesně před dvaceti lety narodil. Moc tě miluji," napsala ke snímkům.

Jejich podoby si všimli i její fanoušci. "Pane bože, jako dvojčata," napsal jeden z nich. "Vypadá přesně jako ty, dokonalá DNA," napsala další z komentujících. Modelčini fanoušci začali také spekulovat o tom, jestli bude i Mingus světoznámým modelem, jako bývala ona.

Několik Mingusových fotek sdílel i hrdý otec Norman Reedus. Je zřejmé, že současná Reedusova partnerka Diane Kruger má s Helenou velmi dobré vztahy. K jejímu příspěvku se totiž kromě otce srdečně vyjádřila i Diane.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy