Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Modelka Hanka Mašlíková na dovolené nezahálí! Nejenže protahuje NEKONEČNĚ DLOUHÉ NOHY, ale opaluje SILIKONOVÉ PĚTKY!

To je pohled pro bohy.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 11 fotografií
Ta holka to má ale těžké. Nejenže se musí válet na sluníčku, ale ještě se musí snažit opálit bujné vnady a nohy dlouhé jako týden před výplatou. Ještě že má Hanka Mašlíková (34) s sebou manžela Andrého Reiderse (35), který ji od úchylů ochrání.

Na co mrznout v Čechách, když v jiných destinacích je natolik teplo, že by se modelka ráda svlékla i donaha. Bohužel to neudělala, ale od moře posílá takové snímky, které by všechny zahřály jako slunce v červenci.

Plavky jsou jí natolik malé, že mají co dělat, aby ten silikonový poklad udržely. Škoda, místní pánové by se určitě rádi podívali, co má moderátorka pod nimi. Ale od toho tam měla manžela, aby ji hlídal, aby náhodou neukázala víc, než by chtěla.

Když ale nikoho nedráždila ňadry, tak chodila sportovat snad s nejkratšími šortkami na světě, ve kterých měla snad svůdnější nohy než ve večerní róbě. Ne nadarmo si ji klienti vybírali na předvádění spodního prádla. Ale z fleku by si mohla střihnout i pořádně žhavou sportovní kolekci.

Ale už vás nebudeme zdržovat, je nám jasné, že jste natěšeni na Hančiny svůdné fotky. Jen se hezky tím pohledem v těch mrazech ohřejte.

Související články

Další články