Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Modelka Gigi Hadid si sama zařídila byt: Barevná halucinace se šílenými dekoracemi

Modelka Gigi Hadid si sama zařídila byt: Barevná halucinace se šílenými dekoracemi
Zdroj: Profimedia.cz / archiv Gigi Hadid
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Slavná modelka Gigi Hadid (25) se na svém Instagramu pochlubila novým bytem, jehož zútulňováním strávila uplynulý rok. Sama si vybírala nejen nábytek, ale i dekorace a designéry interiérů vůbec nepotřebovala. Zatímco ona sama je se svým hnízdečkem spokojená, fanouškům z něj jde hlava kolem. Takovou barevnou halucinaci s naprosto šílenými dekoracemi totiž snad ještě neviděli.

Gigi Hadid se zanedlouho stane maminkou, se svým partnerem Zaynem Malikem čeká holčičku. Zařizování svého nového bytu proto dokončila přesně na čas a zanedlouho v něm bude rodinka spokojeně žít. Modelka sama je ze vzhledu svého bydlení naprosto nadšená, její fanoušci mají ale trochu jiný názor.

Nový byt Gigi je barevnou halucinací s dekoracemi tak bláznivými, že jen málokomu by se v takovém prostoru bydlelo dobře. Jeden z rohů chodby zdobí obří žlutá propiska, na jedné ze stěn je místo obrazu nárazník ze starého chevroletu, a to je jen nápovědou k tomu, jak šíleně vypadají další místnosti.

V kuchyni má Hadid skříňky, které jsou vyzdobené obarvenými syrovými těstovinami, v jedné vitríně jsou například zelené penne a ve druhé žluté a oranžové farfalle. Stůl v kuchyni je ozdoben dřevěnou mísou plnou kulečníkových koulí a toaleta je vytapetována obálkami časopisu The New Yorker.

Halucinace Gigi Hadid

V nově zařízeném hnízdečku Gigi Hadid kromě jejího povlečení a jedné střídmé koupelny není snad nic, co by mělo jen jednu barvu. Kromě pestrobarevných koberců i její pohovka září různými odstíny. Na to, jak její byt vypadá, se podívejte v galerii. Byli byste schopni v takovém prostředí bydlet?

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy