Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Modelka Emily Ratajkowski znovu odhodila stud: V rouše Evině ukázala těhotenské bříško

Modelka Emily Ratajkowski znovu odhodila stud: V rouše Evině ukázala těhotenské bříško
Zdroj: Profimedia
Nahota
Americká modelka Emily Ratajkowski (29) má s nahými fotografiemi bohaté zkušenosti. Ráda pózuje bez oblečení a není ani divu, vzhledem k tomu, jak krásnou má figuru. A jde to i bez jakýchkoliv plastických operací.

Emily Ratajkowski má Instagram plný svých nahých fotografií, proto už většinu lidí nepřekvapí, když přidá další obdobný snímek. Tentokrát se na sítích ale pochlubila zejména svým velikým těhotenským bříškem, které značí, že bude modelka každou chvíli rodit.

Dítě čeká se svým manželem Sebastianem Bear-McClardem (31). Ti dva se vzali v roce 2018 a místo honosného obřadu uspořádali komorní svatbu jen mezi nejbližšími přáteli a rodinou. Na sociální sítě přidává fotografie i se svým manželem, ale většina fanoušků upřednostňuje ty, na nichž je Emily bez oblečení.

Obvinění ze sexuálního zneužívání

Kolem Emily Ratajkowski bylo v roce 2020 veliké pozdvižení. Obvinila totiž fotografa Jonathana Ledera ze sexuálního obtěžování, které měl na ní provozovat při focení v roce 2012. Když dojela k němu do ateliéru, zjistila, že bude fotit snímky ve spodním prádle. Fotograf ji během focení pomalu opíjel vínem a nakonec ji donutil všechno oblečení svléknout, protože budou fotit akty.

Emily byla podle svých slov už tolik opilá, že sotva stála na nohou. A protože byla v módním průmyslu stále ještě nováček, udělala, co jí fotograf poručil. O čtyři roky později vydal Leder knihu, která obsahovala necenzurované snímky jejích aktů. Problém byl v tom, že mu k tomu Emily nedala svolení, a proto ho obvinila ze zneužití.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy