Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Modelka Eliška Bučková promluvila o manželské krizi bývalého přítele Noida. Z jejích slov mrazí!

+ Dalších 27 fotografií
Modelka Eliška Bučková (27) se vyjádřila k manželské krizi svého bývalého přítele Vaška Noida Bárty (36). To, co řekla, všem vyrazilo dech!

Manželství Václava Noida Bárty a Gabriely Dvořákové (28) zažívá hlubokou krizi. Modelka si podle všeho sbalila věci a odešla od zpěváka s dcerou Terezkou (2,5). Zatím není jasné, jestli jde o definitivní konec, nebo si k sobě ti dva ještě najdou cestu. Vše zřejmě ukáže až čas.

K jejich manželské krizi se nyní vyjádřila i modelka Eliška Bučková, která dříve s Vaškem také chodila. A tím, co řekla, všechny šokovala! „S oběma jsem v kontaktu a o jejich krizi vím. Moc jim přeju, ať to dopadne dobře,“ řekla Eliška eXtra.cz a překvapila i přátelstvím mezi svým ex a současným přítelem.

„S Vaškem se baví i Jakub, protože jsou kamarádi přes ryby. My si s Vaškem občas napíšeme a doufám, že se to mezi nimi urovná,“ dodala Eliška, která svému bývalému příteli přeje jen to nejlepší!

Mohlo by vás zajímat

Další články